Rodinná Vila 6 izbová, úžitková 650m2, 3 podlažia, pozemok 1008m2, Lučenec – Opatová

Lučenec, Opatová

DETAILY

Typ reality: Rodinný dom

Adresa: Lučenec, Opatová

Rozloha: 650 m2

Počet izieb: 6

Spôsob vykurovania: Vlastné

Vybavenie: Štandardné

Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia

Forma vlastníctva: osobné

VLASTNOSTI

  • Luxusná rodinná vila
  • 3 podlažia
  • Bazén, sauna
  • Veľký pozemok
  • Kompletná rekonštrukcia
  • Výborná lokalita

POPIS

Ponúkame na predaj luxusnú rodinnú vilu, 6 izbovú pre najnáročnejšieho klienta v Lučenci – Opatová.
Úžitková plocha je 650m2 na 3 podlažiach. Nehnuteľnosť kompletne zrekonštruovaná v roku 2015 sa nachádza v slepej uličke a rozprestiera sa na pozemku o rozlohe 1008 m2, z toho nehnuteľnosť má podlahovú plochu 199 m2, zastavané plochy dvora sú o rozlohe 323 m2 a zvyšných 486 m2 je okrasná záhrada. Na pozemok sa dá vstúpiť z dvoch strán, z oboch mohutnými kovanými elektrickými bránami. Spredu je vstup do dvoch garáží a prístrešku pre ďalšie 2 autá. Celý dom je zateplený, napojený na umelú inteligenciu, samozrejmosťou je klimatizácia, alarm a kamery. Dokonca má predprípravu na slnečné konektory.

Dom má suterén, plne vybavený k oddychu. Tvorí ho wellnes-sauny (infra, fínska), ochladzujúca kaďa, odpočívareň a vínna pivnica a technická miestnosť.

Prízemie tvorí obývacia izba s krbom, prepojená s kuchyňou a jedálňou. Kuchyňa má všetky moderné vstavané spotrebiče, a jej výhodou je priamy vstup na terasu.

Na prízemí sa ešte nachádza pracovňa, rodičovská spálňa, šatník, hosťovská izba, kúpeľňa s masážnou vaňou, 2 umývadlami, toaletou, bidetom a samostatnou práčovňou.

Poschodie je venované deťom, preto ho tvorí hracia hala s biliardovým stolom, 2 samostatnými izbami, s 2 šatníkmi a vlastnou samostatnou kúpeľňou.

Na terasu s vonkajším krbom a veľkým bazénom nadväzuje upravená záhrada s pestovanými drevinami, vybavená automatickým zavlažovacím systémom a osvetlením.

Objekt sa nachádza v pokojnej vilovej časti, s dobrou dostupnosťou.
Dobrá občianska vybavenosť: potraviny, reštaurácie, pizzeria, kostol, pošta, lekáreň, lekár, autobusové spojenie, čerpacia stanica.

 

Cena rodinnej vily: 410.000€
Info a obhliadky: Matej Salay 0948 599 090

410 000 €

+421 948 599 090

Lučenec, Opatová

Hypokalkulačka

HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

© 2024 foxt.sk