Predané: Exkluzívny 3- izbový byt v NOVOSTAVBE BA-NIVY, City Park, 71,24m2, balkón 8,5m2

Plynárenska, Bratislava

DETAILY

Typ reality: byt

Adresa: Plynárenska, Bratislava

Rozloha: 71 m2

Počet izieb: 3

Poschodie: 11/24

Spôsob vykurovania: ústredné

Balkón: 8,5 m2

Vybavenie: Holobyt

Stav nehnuteľnosti: Novostavba

Forma vlastníctva: firemné

VLASTNOSTI

  • Lukratívna lokalita
  • Krásny výhlad
  • Blizkosť centra
  • Obchody a služby na dosah
  • Kompletná občianska vybavenosť
  • 11 poschodie

POPIS

Realitná kancelária Foxt, ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte CityPark Ružinov.

Ukončenie výstavby a odovzdávanie naplánované na jar 2019.

Byt sa nachádza na 11. poschodí s krásnym výhľadom na mesto, orientácia na západ. Projekt sa nachádza na strategickom mieste v Ružinove – Nivy na Plynárenskej ulici.

Výmera bytu je 71,24 m² + balkón s hĺbkou 1,5 m – 8,51 m².  Pivnica 3,22m2. Najvyššie podlažia projektu zaručujú fantastický výhľad na panorámu Bratislavy a dostatok svetla po celý deň.
V cene bytu je zahrnuté nasledovné vybavenie: hliníkové okná s 3 sklom, predpríprava na klimatizáciu, stavebné dverné otvory až po strop, stropy s pohľadového betónu, bezpečnostné vchodové dvere. Veža C v ktorej sa byt nachádza má 23. podlaží, dva osobné rýchlovýťahy a jeden nákladný výťah.

V okolí bytových domov vytvoril investor zelený park, súčasťou parku je lezecká stena, detské ihrisko, miesto na oddych a relax, lavičky a reštaurácia a kaviareň. Časť parku bude vyhradená iba pre rezidentov. V blízkosti obytného komplexu, ako aj v ňom samotnom, je výborné občianske vybavenie, obchody, banky a prístup na MHD. V bytových domoch sú plánované aj spoločenské miestnosti v ktorých sa môžu deti spoločne zabaviť.

Bývajte v parku na skok od centra mesta! CityPark Ružinov svojim umiestnením, kvalitným vyhotovením a výzorom patrí k najatraktívnejším projektom v Bratislave, pričom je pre budúcich obyvateľov cenovo dostupný. K bytu je možnosť dokúpiť parkovacie miesto v suteréne.

Info a obhliadky: Matej Salay

Kontakt: 0948 599 090

Cena: 190.000,- € v stave holobyt.

Cena: 220.000,-€ v stave nadštandart, prémiové materiály.

Info o projekte: www.cityparkruzinov.sk

Doplňujúce údaje:
Bezpečnostné dvere, elektrina, kanalizácia, voda, výťah, bezbariérový prístup

Počet obytných miestností: 3
Typ kuchyne: spojená s obytnou izbou
Poschodie: 11 z 23
Celkový počet miestností: 3
Balkón: 8,51 m²
Pivnica: 3,22 m²
Rok kolaudácie: 2018
Stavebný materiál: panelová
Orientácia: západ
Počet wc: 1
Počet kúpeľní: 1
Podlaha: plávajúca podlaha
Okná: hliníkové
Kúrenie: ústredné vykorovanie
Možnosti športu v okolí: kúpalisko, turistika, cykloturistika
V blízkosti (do 5 minút): obchody, mestská doprava, detské ihrisko, lekáreň, banky

BUDÚCE NAJZELENŠIE MIESTO RUŽINOVA

Okrem pohodlného bývania vám CityPark Ružinov poskytne i široké možnosti trávenia voľného času, ktoré budú spĺňať požiadavky i tých najnáročnejších. Máte chuť zahrať si petang, sprevádzať vaše deti na ihrisku, venčiť svojho domáceho miláčika? U nás máte toto všetko k dispozícii. Okrem verejných priestranstiev parku totiž disponujeme i plochami určenými špeciálne pre našich rezidentov.

VÝBORNÁ LOKALITA

Rezidenčný komplex umiestnený medzi ulicami Plynárenská a Jarabinkova disponuje plnou občianskou vybavenosťou. Rýchla a jednoduchá dostupnosť k najdôležitejším cieľom pre vás a vašu rodinu ako je autobusová stanica, materské školy, gymnázium či administratívna zóna. Majte na skok ku kultúre v SND alebo Radošinskom naivnom divadle, nakúpte v Centrali, Eurovei alebo Retre, či na trhovisku. Pre cyklistov, bežcov a korčuliarov je k dispozícii cyklochodník či bežecký okruh. Kamkoľvek sa vyberiete, je to iba na vás. Možnosti máte hneď niekoľko.

VÝNIMOČNÉ DISPOZIČNÉ RIEŠENIA

Projekt pozostáva z niekoľkých základných funkčných celkov. Sú to byty, lofty, apartmány, ateliéry, parkovanie v podzemných podlažiach všetkých troch veží a spoločné priestory pre rezidentov slúžiace na súkromné a spoločné aktivity. Flexibilné dispozičné riešenia bytových a nebytových priestorov ponúkajú možnosť ich variability podľa vlastných požiadaviek.

PLÁN VÝSTAVBY

1. september 2015 – spustenie predaja a odovzdávania bytov vo veži A.
Jeseň 2015 – spustenie predaja bytov veže B.
Leto 2016 – spustenie predaja apartmánov, loftov a ateliérov v objekte DA a DB.
Jeseň 2017 – uvedenie veže B do prevádzky, zrealizované komunikácie a spevnené plochy.
Jar 2019 – Uvedenie veže C do prevádzky, zrealizované komunikácie, spevnené plochy a sadové úpravy pre vežu C.

VÝHODY BÝVANIA V CITYPARK RUŽINOV

Výborná lokalita – rýchla a jednoduchá dostupnosť k najdôležitejším cieľom pre vás a vašu rodinu. Doslova na skok ku kultúre v SND alebo Radošinskom naivnom divadle, nákupom v obchodných centrách alebo na trhovisku. Oceníte autobusovú zastávku mestskej hromadnej dopravy len pár krokov od objektu, priame napojenie na diaľnicu D1 a do centra mesta sa dostanete pohodlne autom do 10 minút.
Plná občianska vybavenosť – v blízkosti sa nachádzajú materské školy, gymnázium, športové zariadenia aj administratívna zóna. Na prízemí jednotlivých veží pribudnú obchodné priestory s lokálnymi prevádzkami o celkovej ploche 2 400 m2.
Unikátne lofty – bývajte a podnikajte na jednom mieste. Na druhom až štvrtom nadzemnom podlaží CityPark Ružinov sa nachádzajú štýlové priestory s výškou stropov až 3,44 a 5,25 metrov, s veľkými oknami. Tieto priestory kombinujú výhodu kancelárskeho a bytového využitia nielen pre mladých podnikateľov a ľudí z kreatívneho priemyslu.
Flexibilné dispozičné riešenie – dispozičné riešenia priestorov ponúkajú možnosť ich variability podľa vlastných požiadaviek.
Verejná zeleň – privíta vás množstvo zatrávnených plôch, okrasné a ovocné dreviny vám poskytnú priestor na oddych a relax v príjemnom tieni stromov.
Komunitná zóna – ideálne miesto pre pohodlie vašej rodiny a trávenie voľného času s priateľmi a susedmi v altánku alebo v spoločenskej miestnosti, ktorá bude súčasťou každej veže.
Detské ihrisko a detský kútik – zázemie na hry a aktivity vašich detí v parku na detskom ihrisku alebo v detskom kútiku počas nepriaznivého počasia.
Športové prvky – vo vnútrobloku si môžete zahrať petang, stolný tenis, využiť fitnes prvky alebo lezeckú stenu.
Výbeh pre psov – pre vašich domácich miláčikov vytvoríme uzavretú zónu so skokovými prekážkami.
Cyklochodník – za pár minút sa dostanete na bicykli alebo korčuliach do centra mesta alebo do prírody.

LOKALITA V CENTRE ŽIVOTA

Projekt CityPark Ružinov je umiestnený vo výnimočnej lokalite, ktorá ponúka pôsobivý výhľad na dominanty Bratislavy, panorámu Malých Karpát zo severu a rieku Dunaj z juhu. Výborné sitovanie tohto obytného komplexu zabezpečuje obyvateľom a pohodlné cestovanie autom, napojenie na spoje mestskej dopravy alebo dokonca cyklistický chodník.

CityPark Ružinov v sebe spája vzhľadom na svoju dispozíciu charakter business zóny s moderným, ale pokojným mestským životom. CityPark Ružinov je pre svojich obyvateľov na skok od širokej ponuky pracovných, kultúrnych a športových možností hlavného mesta SR Bratislavy.

city pArk mapa na web zoom

ZELENÝ RUŽINOV

Čerstvý vzduch uprostred biznis zóny už nemusí byť iba teóriou. Rozsiahla zelená plocha a niekoľko desiatok stromov poslúžia okrem produkcie kyslíka i ako príjemná ochrana pred letnými slnečnými lúčmi.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ

Bývajte na tom správnom mieste a necestujte za každodennými aktivitami príliš ďaleko. Od nás máte blízko k akýmkoľvek bežným plánovaným i nečakaným potrebným službám. Nemocnica alebo kaderník, od nás nepotrebujete cestovať na opačný koniec mesta.

DOPRAVA A DOSTUPNOSŤ

4 minúty na mestský diaľničný okruh, 6 minút na autobusovú stanicu, 8 minút do historického centra Bratislavy, do 15 minút na Hlavnú železničnú stanicu. Zdá sa vám cestovanie z CityParku Ružinov ešte stále náročné?

DETI A RODINA

Vyzdvihnite deti v škôlke a o pár minút už môžete na bicykloch brázdiť cesty dostupných cyklotrás alebo stavať hrady z piesku a objavovať čaro zákutí v parku priamo pod oknami.

KULTÚRA A ŠPORT

Nedokážete vysedávať doma a ste vyznávači aktívneho životného štýlu? Poďte von! Na bicykel, do divadla alebo na kúpalisko. Je to len na vás!

PRACOVNÉ MOŽNOSTI

Pracujte v bezprostrednej blízkosti svojho bydliska. Business zóna v okolí Mlynských Nív sa nachádza len pár minút z CityPark Ružinov.
190 000 €

+421 948 599 090

Plynárenska, Bratislava

Hypokalkulačka

HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

© 2023 foxt.sk